SERENITY MAKADI BEACH

Rozsáhlý resort se nachází na Makadi Bay, jedné z nejhezčích pláží Hurghady. Ubytování nabízí ve standardně vybavených prostorných pokojích, zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Náročnější hosté bývají zklamáni nabízenou stravou, uvítali by větší rozmanitost. Strava se jim zdá špatně nebo vůbec okořeněná, někdy jídlo působí jako zbytky z minulého chodu nebo dne. Zmiňují též, že při velké obsazenosti hotelu přichází problémy v podobě přeplněné jídelny a dlouhé čekací doby jak na volné stoly, tak na čisté nádobí. Mohou využít služeb restaurací u sousedního hotelu.
V oblasti Makadi Bay se vyskytuje mnoho korálových útesů, což ocení především milovníci potápění.
Hotel nabízí klasické možnosti trávení volného času, vždy se tu ale najdou místa, kde se dá v klidu relaxovat. Dva ze soustavy několika bazénů mají slanou vodu, jeden je v zimním období vyhřívaný. Hosté mohou za poplatek využít velký aquapark v sesterském hotelu Serenity Fun City. V případě zájmu je k dispozici blízké golfové hřiště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>