SENTIDO PORT ROYAL VILLAS & SPA

Pěkný luxusní hotel určený pouze návštěvníkům starším 16 let se nachází na klidném místě nedaleko centra Kolymbie. Tvoří jej mnoho nízkých domků rozmístěných v rozlehlé zahradě. Disponuje moderně a zároveň vkusně zařízenými pokoji se vším potřebným vybavením. Čistota je na perfektní úrovni a zaměstnanci se snaží hostům ve všem vyhovět.
Stravování nabízí v programu polopenze nebo all inclusive. K dispozici je hlavní a a la carte restaurace. Jídlo je velmi chutné. Pořádají se tematické večery.
Pláž leží téměř před hotelem. Pokrývá ji směs písku a oblázků, místy se vyskytují větší kameny. Pro citlivější je vhodná obuv do vody. Lehátka a slunečníky zdarma.
Pořádají se tu klidné animační programy a večer se koná zábava jako řecký večer nebo různá hudební vystoupení. Součástí hotelu je wellness centrum.
Centrum s obchody a tavernami začíná téměř u hotelu. Areál je však klidný a ruch z letoviska do něj nedoléhá.
Toto ubytování je vhodné i pro náročnější klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>