SENTIDO PERISSIA

Hotel leží u pláže nedaleko města Side. Postupně prochází částečnou renovací, která se týká především koupelen. Pokoje jsou útulně zařízené a prostorné, úklid probíhá bez problémů. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Stravování probíhá v programu all inclusive a hosté jsou s kvalitou i nabídkou spokojeni. Kromě hlavní restaurace tu najdete ještě čtyři a la carte.
Pláž leží hned před hotelem. Hosté si chválí především větší rozestup mezi lehátky, než je obvyklé. Mají tak více soukromí. Lehátek je dostatek v každou denní dobu. Vstup do moře je pozvolný.
Během dne a večer probíhají animační programy, podle hostů na dobré a profesionální úrovni. Samozřejmostí je sportovní zázemí a wellness.
Hosté jsou spokojeni též s polohou hotelu – do historického Side je to jen dva kilometry podél pobřeží. Využít se dá i místní doprava.
S hotelem a jeho službami jsou hosté velmi spokojeni a pro jeho kvality jej doporučují dále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>