SENTIDO MIKRI POLI

Resort stojí vedle sesterského Carda Resortu, asi 600 metrů od centra Kardameny. Ubytování nabízí v prostorných běžně vybavených pokojích. Část hostů si stěžuje na špatné, proleželé nepohodlné matrace. Personál je milý.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Rozmanitostí a chutí nabízené pokrmy většině hostů vyhovují. Některé nápoje jako třeba džusy chutnají uměle a připravují se z prášku.
Pláž je přístupná přes místní komunikaci. Tvoří ji hrubší písek a oblázky. Na vstupu se vyskytují i větší kameny, je však možné najít si mezi nimi písčitou pohodlnou cestičku. Dno se svažuje poměrně rychle. Lehátka a slunečníky zdarma.
Během dne zde probíhají animační a sportovní programy, večer různá představení. Hotel se orientuje na rodiny s dětmi, takže ty tu najdou docela dobré zázemí. Hosté mají možnost využít i wellness centrum u sousedního hotelu Carda, vstup je tam povolen od 16 let.
Do Kardameny se dá dojít procházkou. Zde najdete vše co ve správné turistické destinaci.
Hotel je v první řadě určen pro rodiny s dětmi a ty jej také především navštěvují. Klid pro relaxační dovolenou tu tudíž nenajdete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>