SENTIDO MAMLOUK PALACE RESORT

Rozlehlý resort se nachází u vlastní pláže. Své hosty ubytovává v prostorných pokojích se vším potřebným vybavením, zařízení pokojů se někomu zdá opotřebované a starší. Někteří zmiňují dlouhou vzdálenost mezi pokoji, recepcí a pláží. Personál je hodnocen většinou jako ochotný a milý.
Strava nabízená v hlavní restauraci hosty moc nenadchla, je podle nich jednotvárná a mnoho toho na výběr není. Nápoje bývají málo vychlazené. Hosté však mohou po předchozí rezervaci využívat zdarma všech čtyř a la carte restaurací, kde jsou pokrmy chutné.
Písčitá pláž se svažuje pozvolně, pro přístup do otevřeného moře a ke korálu je vybudováno molo. Šnorchlování zde však není příliš zajímavé, navíc kvůli častým vlnám není často ani možné.
Animační tým vymýšlí zábavu pro hosty všech věkových kategorií, hosté jsou s nabídkou spokojeni. Stav přístrojů ve fitness centru už není nejlepší.
Hotel leží na promenádě a v blízkosti nákupního centra Senzo Mall, takže pro ty, kteří nechtějí trávit veškerý čas v areálu hotelu, je poloha výborná.
Celkově lze doporučit ubytování zde všem kategoriím klientů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>