SEMIRAMIS

Hotel se nachází na vyvýšenině mezi letovisky Chersonissos a Stalida. Skládá se z několika budov. Disponuje prostornými čistými pokoji. Personál je milý a snaží se.
Strava je podle hostů velkou slabinou hotelu. Nabídka se opakuje, chuťově jsou celkem spokojeni. Problémem je však atmosféra na jídelně – často chybí skleničky, šálky, káva, případně je nádobí špinavé. Též chování některých hostů u stoly s bufety je poněkud zvláštní. Pití dostupné zdarma v rámci all inclusive moc nechutná.
Pláž je vzdálena asi 500 metrů od hotelu, cesta vede podchodem pod zdejší komunikací. Jedná se o písečnooblázkový záliv, lehátka a slunečníky za poplatek.
Animační tým zde není, několikrát týdně se pořádá večer zábavný program. Ze sportovních nabídek zde najdete fitness, na pláži vodní sporty.
Autobusová zastávka, ze které se dá dostat do okolních letovisek, se nachází asi 200 metrů od hotelu. V okolí najdete též obchody i restaurace.
Hotel je vhodný pro nenáročné hosty, stravování by si hosté uměli představit na lepší úrovni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>