SELGE BEACH RESORT

Hotel s velkou kapacitou se nachází v klidné oblasti přímo u pláže. Jeho pokoje jsou starší a vybavení by potřebovalo zrekonstruovat. V chodbách po celém areálu jsou koberce velmi špinavé. Úklid pokojů probíhá většinou v pořádku, záleží na konkrétní pokojské. Přístup personálu ke klientům je také rozdílný, stává se, že číšníci a recepční nestíhají kvůli velkému počtu klientů. Poté připadají hostům neochotní a protivní. Hotel je oblíben hlavně u ruských turistů.
Výběr a rozmanitost stravy hosty uspokojuje, ale vadí jim atmosféra v jídelně. Ta je sice obrovská, ale kvůli vysokému počtu ubytovaných přeplněná, špatně klimatizovaná, nedostává se nádobí a příborů. Najíst se dá i venku na terase.
Oblázková pláž leží přímo před hotelem. Vstup je prudký, často se vykytují velké vlny a lepší je využít pro vstup molo. Lehátka a slunečníky zdarma.
O zábavu se stará animační tým, organizuje zábavu pro všechny věkové kategorie. Ta probíhá především v ruském jazyce. Dále se tu dá využít mnoha nabídek sportovního vyžití. K dispozici je bazén se skluzavkami, které jsou v provozu 2×2 hodiny denně.
V areálu hotelu jsou obchůdky s vysokými cenami, k dopravě do okolních center se vyplatí využít místních minibusů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>