SEASHELLS RESORT AT SUNCREST

Starší městský hotel se nachází na skalnatém pobřeží střediska Qawra. Ubytování nabízí v prostorných pokojích vybavených starším nábytkem. Úklid a výměna ručníků probíhá každý den. Personál snaživý a ochotný.
Na stravu mají hosté velmi rozdílné názory. Někomu přijde výborná a má z čeho vybírat, jiným chuťově nic moc a nabídka je neoslovuje a neustále se opakuje. Na výběr jsou tři restaurace a v okolí mnoho dalších.
Pláž není pláží v pravém slova smyslu, jde o vybetonovaný prostor, kam se vejde pár lehátek a vstup do moře je po schodech. Voda v moři je čistá. Zhruba ve vzdálenosti 1 km se nachází menší, uměle vybudovaná písčitá pláž, na vstupu do vody se tam vyskytují kameny. Dále hotel disponuje bazénem s mořskou vodou a opodál krytým bazénem (také mořská voda). Je tu též brouzdaliště pro děti a skluzavky pro všechny. Denně probíhá animační program.
Okolí nabízí mnoho možností zábavy a nákupů. Pro výlety je výhodné využít místní autobusovou dopravu. Za návštěvu stojí nedaleké akvárium.
Toto ubytování uspokojí spíše nenáročné klienty, kteří ocení blízkost živého centra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>