SEABEL ALADIN (EX ELDORADOR ALADIN)

Hotel se nachází přímo u pláže. Tvoří jej hlavní budova a několik bungalovů rozmístěných v zahradě. Pokoje jsou většinou útulně a poměrně moderně vybavené, některé však mají ještě starší vybavení. Úklid probíhá pečlivě. Zaměstnanci jsou milí a pozorní.
Stravování poskytuje v programu all inclusive a něco k jídlu by mělo být k dispozici během celých 24 hodin. S rozmanitostí i chutí jídla jsou hosté spokojeni, konají se tematické večery.
Pláž leží u hotelu. Problémem bývají mořské trávy, ale zaměstnanci se je každé ráno snaží odstranit. Moře bývá vlivem proudů také často zakalené. Na dně se místy vykytují kameny. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.
Na hotelu působí sympatický animační tým. Jeho programy hosty baví. Jedna z animátorek je Češka, tak někdy překládá. Dále tu najdete běžné sportovní zázemí.
Nákupní možnosti v blízkém okolí jsou omezené, víc toho najdete v 6 km vzdáleném městě Midoun, kam se dostanete taxíkem za výhodnou cenu.
Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Jezdí sem hodně Francouzů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>