SCOGLIO DEL LEONE

Hotel leží ve svahu a obklopuje jej pěkná zahrada. Disponuje příjemně prostornými pokoji. Při dobrém počasí dohlédnete až na ostrov Stromboli. Zaměstnanci jsou milí.
V oblasti gastronomie hosté moc nadšení nejsou. Snídaně kritizují, chléb je starý, sýry a uzeniny po jednom druhu. Večeře se opakují a hlavní jídlo se vybírá z menu, předkrmy a saláty si můžete vybrat z bufetu. Ryby si hosté chválí. K večeři hosté obdrží půl litru vody a 0,25 litru vína zdarma. Obsluha podle některých není stoprocentní.
Pláž leží cca 500 metrů od hotelu. Dojít se na ni dá po soukromé cestě nebo je tu možnost využít odvoz od hotelu zdarma. Lehátka a slunečníky mohou hosté využít zdarma. Doporučuje se obuv do vody.
Animační program probíhá v hlavní sezoně a především v italštině.
Lokalita patří mezi klidné, v okolí najdete pouze několik obchůdků. Města Tropea a Zambrone jsou vzdálena cca 7 kilometrů. Výhodou je blízkost vlakové zastávky a tím pádem dobrá dostupnost dalších měst.
Ubytování je vhodné pro strávení klidné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>