SAPHIR

Hotel s velkou kapacitou se skládá z hlavní budovy a několika vilek rozmístěných v zeleni a leží v oblasti Konakli. Ubytování nabízí v příjemně zařízených pokojích. Ve vilách jsou po rekonstrukci, v hlavní budově bývá větší hluk z okolí a z diskotéky. V celém areálu je čisto. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Stravování v programu all inclusive si hosté velmi chválí, spokojeni jsou s kvalitou, rozmanitostí i prezentací pokrmů. Na výběr je mnoho salátů, masa, zeleniny, ovoce i chutných zákusků.
Pláž je přímo před hotelem. Je písčito oblázková, vstup do vody je bezproblémový. Najdete na ní dostatek lehátek a slunečníků. Do moře vede i molo, na němž jsou též lehátka a slunečníky. Též z něj vede skluzavka do moře.
Po celý den probíhá nějaký zábavný program. Najdete tu dva bazény, jeden z nich se skluzavkami. Bohaté je též sportovní a relaxační zázemí.
Dobré nákupní možnosti najdete v blízkém okolí. Do Alanye je to asi 12 km, dosažitelná je místní dopravou.
S pobytem v tomto hotelu jsou hosté spokojeni ve všech ohledech, na některé je tu však příliš rušno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>