SANUR BEACH

Jedná se o hotel umístěný v rozlehlé tropické zahradě na pláži Sanur. Ubytování nabízí v pokojích různých velikostí. Vybavení některých z nich je již trošku starší, ale vše plní svůj účel. Wifi na recepci zdarma, v pokojích za poplatek. Na případné požadavky reagují zaměstnanci okamžitě a jsou vstřícní.
V základní ceně nabízí hotel snídani, za příplatek je možné dokoupit polopenzi či all inclusive. Snídaně hostům chutnají a jejich nabídka je pestrá. Ostatní stravovací programy pokládají za zbytečné, neboť v okolí se nachází mnoho výborných restaurací. Denně se na pokoj doplňují dvě lahve vody.
Písečná pláž leží před hotelem, lehátka, slunečníky a osušky mají hosté k dispozici zdarma. Plavat se dá jen při přílivu, jinak je moře příliš mělké.
Ze sportovních aktivit nabízí hotel fitness centrum, volejbal nebo stolní tenis, za poplatek na pláži vodní sporty. Večer se pořádají zábavní programy.
V okolí najdete též mnoho obchůdků. Do centra Sanuru vypravuje hotel několikrát denně zdarma shuttle. Hosté doporučují též absolvovat různé výlety, kupovat je se vyplatí u místních prodejců.
Místo je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>