SANGHO VILLAGE DJERBA

Starší resort leží u pláže. Skládá se z mnoha bungalovů, ve kterých jsou skromně vybavené pokoje. Podle hostů často něco nefunguje a celkově by všechno potřebovalo rekonstrukci. Není zde televize, chladnička pouze za poplatek. S úklidem bývá někdo spokojený, jiný naopak. Zaměstnanci se podle některých snaží, podle jiných čekají na bakšiš nebo jsou celkově pomalí. Spíše než anglicky se tu domluvíte německy a francouzsky.
Stravování nabízí jako all inclusive. Někdo s nabídkou spokojený je, jiný nikoliv. Balená voda pouze za poplatek.
Pláž leží před hotelem. Na vstupu do moře je kamenitá. Vyskytuje se tu vodní tráva, kterou uklidí třeba až po několika dnech. Lehátka a slunečníky bývají brzy obsazená.
Během dne probíhá animační program, animátoři jsou hluční a někomu přijdou až otravní. Jiní však jejich aktivitu vítají a dobře se baví. Večer se konají různá vystoupení. Najdete zde klasickou nabídku sportovního vyžití.
V blízkém okolí nic moc nenajdete, hotel leží v pustině. Do města Midoun je to 6 km.
Hotel je vhodný pro nenáročné hosty, kteří se rádi účastní kolektivní zábavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>