SANGHO CLUB ZARZIS

Hotel se nachází na pláži v oblasti Zarzis. Je vystavěn jako vesnička, budovu s recepcí obklopují jednotlivé bungalovy. Pokoje mají běžné vybavení, chladnička a televize za poplatek. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování nabízí jako all inclusive. Nabídka je chutná a docela pestrá, někomu však nesedla. Je i pizzerie, která se však musí předem rezervovat.
Pláž leží před hotelem, vzdálenost záleží na konkrétním bungalovu, kde jste ubytovaní. Tvoří ji jemný světlý písek, lehátka a slunečníky zdarma. Trávu, kterou moře vyplaví, se snaží uklízet.
Během den probíhají animační programy, ale kdo se jich nechce účastnit, vždy si najde klidné místo na odpočinek. Najdete tu tenisové kurty a další běžné sportovní zázemí.
V okolí toho moc není, ale dá se najít několik obchůdků. Doporučuje se návštěva města Zarzis, které leží ve vzdálenosti 10 km.
Dovolená zde je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>