SANDY BEACH

Hotel se nachází v klidnější části letoviska přímo u pláže. Ubytování nabízí v prostorných, čistých, dobře vybavených pokojích. Jen koupelny u některých by potřebovaly rekonstrukci. Někteří hosté zmiňují, že stěny jsou tenké a je slyšet sousedy. Zaměstnanci jsou velmi milí a ochotní.
Většina hostů se shoduje, že u stravování si představovali větší výběr. Celkově jim však chutná, jenom se nabídka hodně opakuje. Při programu all inclusive se mnoho jídel a pití hradí zvlášť.
Hotelová pláž je pěkná, ale moc ji neuklízí, lehátka a slunečníky na ní jsou za poplatek. Zkrátit čas na ní si můžete některou z nabídek vodních sportů. O víkendu sem přijíždějí místní obyvatelé. Večerní programy také moc nenadchly, navíc se hudba mísí s hudbou od vedlejšího hotelu.
Hotel leží na okraji letoviska, poblíž však jsou nějaké obchůdky a taverny. U hotelu stojí autobusová zastávka, jízda do centra trvá kolem deseti minut.
Celkově lze toto ubytování doporučit spíše méně náročným cestovatelům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>