SANDOS CARACOL ECO RESORT & SPA

Resort tvoří mnoho vilek, které jsou rozmístěny v tropické zahradě. Ubytování nabízí v prostorných účelně vybavených pokojích. Personál je z velké části snaživý a milý.
Stravování probíhá formou all inclusive a využít jej můžete v hlavní bufetové nebo několika a la carte restaurací (po rezervaci). Pestrostí i chutí většině hostů vyhovuje a chválí si ji.
Pláž se světlým pískem a lehátky a slunečníky zdarma leží před hotelem. Hosté doporučují obuv do vody. Nedaleko najdete útes vhodný ke šnorchlování a potápění.
Volný čas se zde dá vyplnit mnoha způsoby, kromě služeb animačního týmu můžete využít různých sportovišť. V rámci all inclusive je i návštěva cenot v okolí hotelu. Dětem udělá radost místní malý aquapark. V zahradách též narazíte na různé opičky, papoušky, nosály nebo mývaly.
Resort leží na okraji letoviska Playa del Carmen a k zastávkách veřejné dopravy je dále. V obchodech v resortu jsou ceny vyšší.
Resort je vhodný pro všechny generace a hosté odjíždějí spokojeni a odpočati.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>