SAMAINA INN

Hotel leží v menším a klidnějším letovisku Karlovasi. Disponuje dobře vybavenými, prostornými, čistými pokoji. Personál je milý a vstřícný.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Ten si hosté velmi chválí, připravované pokrmy jsou chutné a kvalitní, nabídka pestrá a bufety se doplňují po celou dobu.
Pláž odděluje od hotelu místní silnice, je však malá, vstup je přes oblázky a kamínky. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na hezčí pláže se musí jít o něco dále, můžete využít též autobusové dopravy, která však nejezdí moc často.
Na hotelu se můžete zabavit s animačním týmem, který nabízí většinou poklidnou zábavu. Dále tu je k dispozici sportovní vyžití a mají tu i půjčovnu kol.
V letovisku najdete nějaké obchůdky a restaurace. Pro cestování a poznávání ostrova se doporučuje pronajmout si automobil.
Hosté se odsud vracejí spokojení. Místo je vhodné spíše pro klidnější dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>