SALMAKIS RESORT & SPA

Hotel je vystavěn ve svahu asi kilometr od centra městečka Gümbet. Některé pokoje jsou tak k dosažení pouze po vystoupání několika schodů. Pokoje jsou útulně zařízené a čisté. Personál milý.
Stravování nabízí jako all inclusive. Nabídka je podle hostů chutná a pestrá. Jednou za pobyt mají možnost po předchozí rezervaci povečeřet v a la carte restauraci.
Pláž leží před hotelem, vzdálenost záleží na poloze konkrétního pokoje. Lehátka a slunečníky zdarma. Pláž je však úzká, během sezony bývá problém sehnat volná místa. Vstup je pozvolný, místy se vyskytují oblázky.
Během den své programy organizuje animační tým, večer se pořádají různá vystoupení. Pro aktivní tu jsou tenisové kurty nebo fitness, pro relaxaci turecké lázně, sauna nebo masáže.
Nákupní a zábavní možnosti najdete v nedalekém Gümbetu. Do Bodrumu se pohodlně dostanete vodním taxi, které vyjíždí z pláže.
Hotel je vhodný pro všechny, kteří uvítají blízkost živých center, ale zároveň si rádi odpočinou v klidném areálu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>