SAINT NICHOLAS

Menší hotel se nachází na velmi klidném místě u pláže v oblasti Psili Ammos. Hosty ubytovává v běžně vybavených pokojích, koupelny jsou podle hostů malinkaté. Vybavení se zdá již starší. Personál je velmi milý a ochotný.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. S rozmanitostí i kvalitou nabídky jsou hosté spokojeni. Nabídka nápojů spadajících do all inclusive by podle nich však mohla být širší.
Pláž je pár kroků od hotelu. Jedná se o dlouhou pláž s oblázky. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, ale některá již starší a v horším stavu.
Během dne neprobíhá žádná animace, večer vystupuje bavič, bez kterého by se hosté obešli.
Možnosti nákupů v blízkém okolí nenajdete, hotel leží na velmi klidném a odlehlém místě. Nějaké taverny jsou v pěší vzdálenosti. Město Pythagorion leží asi 8 km od hotelu. Pro ty, co chtějí poznávat ostrov a podívat se někam dál než po areálu, je nutností vypůjčit si automobil nebo zkusit taxi.
Místo je vhodné pro klidnou odpočinkovou dovolenou s kvalitními službami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>