ROYALTON PUNTA CANA RESORT & CASINO

Nově vybudovaný resort tvoří komplex spolu s hotelem Memories Splash. Nachází se na pláži Bávaro na okraji letoviska. Hosté mohou využívat zařízení obou hotelů. Ubytování nabízí v prostorných pokojích s moderním vybavením. Personál je milý a snaží se, ale protože hotel je otevřen teprve první rok, v některých oblastech vyřízení požadavků trvá déle.
Strava formou all inclusive, kromě hlavní bufetové restaurace je možné navštívit bez rezervace i a la carte restaurace. Stává se, že se na objednané jídlo dlouho čeká. Jinak hostům chutná, jídlo i nápoje jsou kvalitní.
Pláž se nachází před hotelem a je společná s hotelem Memories Splash. Z tohoto důvodu se stává, že lehátka bývají brzy rezervovaná jak na pláži tak u bazénu, neboť počet hostů obou komplexů je prostě vysoký. Majitelé však nějaká lehátka postupně přidávají. Pláž denně uklízejí, voda je průzračná.
Na hotelu probíhá bohatý animační a sportovní program, najdete tu i aquapark. Wifi v celém areálu zdarma.
V okolí není moc možností nákupů, obchůdky mají většinou vysoké ceny.
Resort je vhodný především pro odpočinkovou dovolenou pro páry a rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>