ROYAL THALASSA MONASTIR

Resort se nachází přímo u písečné pláže. Hosty ubytovává ve standardně vybavených pokojích. Všechny, kromě pokojů v přízemí, mají alespoň částečný výhled na moře. Personál je většinou milý a ochotný, za bakšiš znatelně milejší.
Stravu hodnotí hosté kladně, chutná jim, ale při delším pobytu by uvítali více rozmanitosti. Kromě hlavní restaurace je možnost vyzkoušet po předchozí rezervaci i další dvě restaurace.
Pláž je pěkná a čistá, při plné obsazenosti hotelu se může stát, že se lehátka nedostanou na každého.
Nabídka zábavy je tu značně omezená, nekonají se žádné animační programy, večer se pořádá jedno vystoupení a to je vše. Kolem hotelu ani není možnost jít se bavit někam ven, protože tu prostě nic není. Monastir je vzdálen cca 8 km, v případě zájmu o jeho návštěvu vás ochotně odveze taxi. Hotel je tedy vhodný spíše pro ty, kteří hledají klid, rodiny s dětmi by se tu nejspíš nudily.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>