ROYAL PALMS BEACH

Hotel leží na pláži Kalutara vedle hotelu Tangerine beach, u nějž mohou hosté využívat některých služeb (za poplatek). Jeho pokoje jsou prostorné, čisté a dobře vybavené. Personál je snaživý a milý a aktivně se zajímá, zda jsou hosté spokojeni.
Stravu hodnotí hosté velice dobře, tematické večery, bohatý výběr a výborná chuť pokrmů uspokojí každého. Kuchař přichází každý den s novými nápady. V případě, že se vám přejí jídla domácí kořeněná kuchyně s množstvím kari, vždy se najde něco z mezinárodní kuchyně. Hosté doporučují program all inclusive, protože jinak je pití poměrně drahé. I tak není v AI zahrnuto třeba víno a některé koktejly.
Na dlouhé čisté pláži stojí dostatek lehátek, bývají tu velké vlny a silné mořské proudy, tak je koupání omezeno.
Zábavu v hotelu zajišťuje animační tým, večer většinou vystupuje živá kapela. Přes den je možno zabavit se některou z aktivit nabízených hotelem nebo využít nabídku vedlejšího Tangerine.
K dopravě do města Kalutara se doporučuje využít místní tuk tuk dopravy (o ceně smlouvat), výlety rezervovat spíše u místních prodejců než u CK (levnější, zajímavější).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>