ROYAL ISLAND RESORT

Resort se nachází na atolu Baa. Ubytování je možné v Garden bungalovech, Beach vilách nebo v prezidentské suite. Hosté doporučují plážové vilky. Ty jsou rozmístěny kolem celého ostrova. Uvnitř najdete vše co potřebujete, úklid probíhá dvakrát denně. Je tu otevřená koupelna s venkovní sprchou. Hosté upozorňují, že na jižní straně je více slunečního svitu, prostornější pláže a klidnější moře, kdežto na severní je po poledni stín, je větrnější a blíže útesům. Personál je velmi přátelský a dobře se dorozumí anglicky.
Strava je chutná a rozmanitá, podává se dostatek ovoce a zeleniny. Konají se tematické večeře. V all inclusive jsou zahrnuty pouze vybrané nápoje.
Pláž má každá vilka svou soukromou a na ní má lehátka označená číslem. Moře se svažuje pozvolna. Místní útes je již mrtvý, ale pestrých rybek se tu nechá pozorovat mnoho druhů.
Najdete zde mnoho možností sportovního vyžití a lázeňské centrum s velmi vysokými cenami. Večer bývá por hosty připraven zábavný program. Na ostrově jsou dva obchůdky se základními potřebami.
Resort si hosté velmi chválí a na dovolenou vzpomínají v dobrém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>