ROYAL DUNI MARINA BEACH

Hotel leží na klidném místě a je spolu s dalšími třemi součástí komplexu Duni Resort. Nachází se nejblíž k pláži a bazénu. Disponuje prostornými pokoji se standardním vybavením, o spokojenost hostů a čistotu celého areálu se stará milý a ochotný personál.
Nabídka stravy hostům vyhovuje, bufety jsou pestré a chutné. Konají se tematické večery, k dispozici jsou i dvě a la carte restaurace. Hosté chválí i široký výběr nápojů.
Písčitá pláž s dostatkem lehátek a postupným vstupem do moře leží před hotelem. Před vlnami je chráněna zábranami, které slouží zároveň jako molo.
Animační programy probíhají poklidně, účastní se jich kdo má zájem. Večer se konají různá vystoupení na dobré úrovni.
Resort leží odděleně od živých center, nějaké obchůdky najdete v jednotlivých hotelech. Do turistického střediska Sozopolu se dostanete během deseti minut taxíkem, autobusy bohužel nejezdí.
Ubytování zde je vhodné pro všechny, kdo nepotřebují v blízkosti centrum s možnostmi nákupů a zábavy a pro rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>