ROYAL DECAMERON CLUB CARIBBEAN

Hotel se nachází přímo u písečné pláže Runaway Bay. Ubytovává hosty v bungalovech nebo hlavní budově. Pokoje v hlavní budově jsou menší a levnější, pokoje v bungalovech větší, pěkné a účelně zařízené vším potřebným. Po celém areálu je vzorně uklizeno, personál si hosté chválí pro ochotu a vstřícnost.
Kromě hlavní restaurace mají hosté po předchozí rezervaci možnost se najíst v thajské a sea food restauraci. Strava ve všech klientům chutná, nabídka je rozmanitá a místní speciality stojí za vyzkoušení. K snídani se nabízejí čerstvé šťávy, večery jsou většinou tematické.
Pláž tvoří tři zálivy, disponují dostatkem lehátek a denně ji uklízejí. Doporučují se boty do vody, protože je pokryta množstvím kamínků. Na pláži i v hotelu je v rámci AI k dispozici zdarma mnoho nabídek sportovního vyžití. Před hotelem se nachází několik obchůdků, bankomat a supermarket. Také je výhodným výchozím místem pro poznávací výlety do okolí, neboť je to poměrně blízko všemu co stojí za vidění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>