ROYAL BRAYKA BEACH RESORT

Jedná se o sesterský hotel hotelu Brayka Bay Reef Resort. Svým návštěvníkům nabízí ubytování v prostorných pokojích, všechny mají výhled na moře. Personál je většinou milý a snaživý, někdy se vyskytne stížnost na neochotu recepčních.
Strava je přizpůsobena velkému množství návštěvníků z Itálie, v nabídce je mnoho variací těstovinových pokrmů. Ovšem každý si zde najde to svoje.
Moře přímo před hotelem není vhodné ke koupání a vstup do něj kvůli korálovému podloží zakázán. Návštěvníci mohou využívat pláž v zátoce u vedlejšího sesterského hotelu Brayka Bay Resort, která má písčitý vstup. Kapacitně je však pro oba hotely nedostatečná, lehátka jsou rezervovaná v brzkých ranních hodinách. Díky bohatému podmořskému životu u místního útesu a možnosti jeho pozorování mají hosté o zábavu na dlouhou dobu postaráno.
Animační programy probíhají v italštině a mnohým hostům připadají hlučné a otravné.
Ubytování lze doporučit lidem, kterým nevadí poloha hotelu v poušti bez nákupních možností a zájemcům o zkoumání podmořského života. Hotel navštěvují převážně hosté nad 45 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>