ROYAL BAY

Hotel se nachází u pláže v klidnějším menším letovisku Elenite. Disponuje standardními pokoji, na jejich hodnocení se hosté neshodnou. K dispozici jsou dva výtahy, které bývají poruchové. Zaměstnanci jsou podle větší části hostů milí.
Stravu hodnotí jako spíše horší. Kromě hlavní restaurace mají po předchozí rezervaci k dispozici ještě další tematické restaurace, které si chválí. Nápoje převládají připravované z koncentrátů a nevalné kvality. Více hostů také zmínilo velký výskyt vos a sršňů v areálu.
Pláž nacházející se před hotelem je písečná, místy s poměrně dost kameny. Někdo raději doporučuje obuv do vody. Lehátka a slunečníky na ní mají však hosté k dispozici zdarma.
Animace zde nefunguje, využít se však dá u vedlejšího hotelu. Za nákupy a zábavou je vhodné se vydat do Slunečného pobřeží, které leží ve vzdálenosti cca 10 kilometrů a dostanete se tam autobusovou dopravou.
Dovolená strávená zde je vhodná pro nenáročné klienty, kteří hledají převážně odpočinek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>