ROYAL ASARLIK BEACH

Hotel leží u pláže nedaleko centra města Gümbet, asi 3 km od Bodrumu. Ubytování nabízí v hezkých pokojích, z nichž některé prošly rekonstrukcí a jiné na ni teprve čekají. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování nabízí jako all inclusive a hosté si jej velmi pochvalují, výběr je bohatý ve všech směrech a jídlo je chutné. K dispozici jsou i tematické a la carte restaurace.
Pláž leží před hotelem a dělí se na dvě části. Jedna je s pozvolným vstupem a malými oblázky, druhá je více kamenitá a vhodná k plavání, neboť vstup je prudší. Celkově jsou však obě malé a úzké a pro všechny hosty nedostačující. Lehátka a slunečníky jsou tím pádem rezervovaná v brzkých hodinách.
Během dne probíhá animační program, večer různá představení. Ty mohou být slyšet i v pozdních hodinách v některých blízko umístěných pokojích. Nabízejí bohatý výběr sportovních aktivit a wellness centrum.
Obchody a restaurace najdete v bezprostřední blízkosti. Do Bodrumu je dobré spojení místní dopravou nebo se tam dá dojít pěšky.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou i aktivní dovolenou, jediným zklamáním jsou pro hosty malé pláže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>