ROTANA FUJAIRAH RESORT & SPA

Hotelový resort leží přímo na pláži. Disponuje prostornými, moderně zařízenými pokoji v dobrém stavu. Čistota všech prostor je ukázková, úklid pokojů probíhá většinou až po poledních hodinách. Zaměstnanci se chovají mile a vstřícně a zajímají se, zda jsou hosté spokojeni. A ti jsou.
Hotel nabízí několik programů stravování, vzhledem k vysokým cenám nápojů se doporučuje all inclusive. Pokud se však rozhodnete pro jiný program, nealko nápoje se dají zakoupit na blízké čerpací stanici. Strava nabízená hotelem hostům chutná a je kvalitní.
Pláž je čistá a hlídaná, s dostatkem lehátek. V hotelu neprobíhají žádné animační programy, k dispozici je pouze fitko a sauna. Pro výlety doporučují hosté pronajmout si předem přes internet automobil a nechat si ho dovézt před hotel, je to nejlevnější varianta. Vzhledem k poloze daleko v poušti od civilizace (do dalšího města 40 minut autem, do Dubaje 2 hodiny) je hotel vhodný spíše pro klienty hledající klid a odpočinek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>