ROMA BEACH RESORT & SPA

Hotel leží na klidném místě v oblasti Gündogdu, asi 12 km od Side. Disponuje útulnými, oderně vybavenými prostornými pokoji. Čistota v celém areálu je výborná, zaměstnanci jsou velmi milí a ochotní.
Z nabídky stravování jsou hosté nadšeni. Využívají bohatého programu all inlcusive, ve všech směre je pestrý výběr, pokrmy jsou z kvalitních surovin, nabídka se obměňuje a chuťově je výborná. Dobrý výběr je i v plážovém baru, kde si hosté často dávají něco k obědu.
Na pláž se dojde asi po 300 metrech. Kdo chce, může využít svozu hotelovým vozítkem, které mezi pláží a hotelem jezdí po celý den. Lehátek a slunečníků je dostatek, vstup do moře pohodlný, pláž čistá.
Během dne a večer probíhají animační programy a dostupná je nabídka sportovního vyžití a wellness centra. V bazénu najdete skluzavky.
Nákupní možnosti najdete cca kilometr od obchodu nebo pak ve větších městech v okolí. Tam se můžete polhodlně dopravit dolmuši.
Celkově jsou s pobytem v tomto hotelu hosté velmi spokojeni a kvůli kvalitní kuchyni a servisu jej doporučují i náročnějším klientům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>