ROCAMAR

Hotel tvoří několik nízkých budov umístěných v zahradách a postavených na skalním útesu nad mořem. Spolupracuje s hotelem Royal Orchid a mají některé služby mohou vzájemně využívat hosté obou. Disponuje prostornými zrekonstruovanými pokoji s novým nábytkem, personál je ochotný a milý. Z pokojů je pěkný výhled na moře.
Hosté doporučují rezervovat si pouze snídaně a na ostatní jídla chodit do okolních restaurací. K hotelu náleží též steak restaurant, tamní kuchyni si zákazníci chválí.
Pláž tvoří kamenité terasy, k dispozici je několik bazénů, jeden z nich s mořskou vodou. Přístup do moře je po schodech nebo přímo po žebříku. Potěší možnosti šnorchlování.
Do centra Funchal vypravuje hotel několikrát denně shuttle, zastávka linkové dopravy je nedaleko.
Hotel je spíše klidnější a pro velký počet schodů a složitější přístup do moře není vhodný pro pohybově omezené klienty a rodiny s malými dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>