ROC BARLOVENTO

Starší hotel se nachází přímo na pláži a poblíž centra Varadera. Na pokojích je poznat jejich stáří – potřebovaly by zrenovovat, často něco nefunguje jak by mělo, protéká voda.. Ochota a vlídnost personálu se různí člověk od člověka.
Výběr stravy je poměrně veliký, většina z jídel však hostům moc nechutná. Ale při troše snahy si každý něco vybere a nemusí hladovět.
Na krásné pláži je dostatek lehátek, moře krásné a čisté. V hotelu i na pláži probíhá animační program, k dispozici je i mnoho nabídek sportovního vyžití. Obrovskou výhodou hotelu je jeho poloha blízko centra Varadera, po pár minutách pěší chůze již můžete naplno vychutnávat atmosféru kubánského turistického střediska.
Pobyt zde uspokojí méně náročné zákazníky, kteří moc neočekávají a kteří spíše než v hotelu tráví dovolenou na pláži a rádi se chodí bavit ven.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>