ROC ARENAS DORADAS

Starší hotel se nachází v krásné palmové zahradě přímo na jedné z nejhezčích částí známé pláže Varadero a tvoří jej bungalovy. Pokoje jsou jednoduše zařízeny, vybavení je mnohdy zašlé a nefunguje na 100 %. Pokojské se však snaží a uklízejí poctivě, personál obecně je milý.
Strava je pro většinu hostů vyhovující, nic zázračného, ale každý si něco vybere a nemusí hladovět. Hosté zmiňují poněkud svérázné hygienické podmínky v kuchyni a restauraci, ale časem si zvykli a nijak se to na nich nepodepsalo. Nápoje bývají přeslazené, koktejly bývají z před-připraveného koncentrátu a pokud vám je míchá barman, nedopadne to také vždy podle chuti zákazníka.
Pláž s bílým pískem je to, co je na hotelu nejvíc oceňováno a kvůli čemu se sem převážně jezdí. Lehátek je dostatek, moře krásné, čisté a teplé. Na bezpečnost dohlíží ostraha.
V hotelu probíhá animační program, v nabídce je několik možností trávení volného času, na tenis je doporučováno brát si vlastní raketu a míčky. V okolí nejsou téměř žádné možnosti kam jít, do Varadera jezdí 5x denně zdarma hotelový autobus, ale pouze přes den, večer již ne. Nedaleko se nachází delfinárium.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>