RIXOS SUNGATE

Rozlehlý hotelový komplex leží u pláže v letovisku Beldibi. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů rozmístěných v zahradě. Disponuje příjemně zařízenými prostornými pokoji. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Stravování nabízí jako all inclusive. Bufety nabízejí množství kvalitních jídel různého zaměření, denně s mírnými obměnami. Někteří by těch změn uvítali více. Jednou za pobyt je možné po předchozí rezervaci navštívit některou z mnoha a la carte restaurací.
Pláž je přímo před hotelem. Tvoří ji písek s oblázky, postupně se mění až v kamenitou. Lehátka a slunečníky mají hosté k dispozici zdarma.
Volný čas se dá trávit mnoha způsoby. Je tu milý a šikovný animační tým, široké možnosti sportovního vyžití, kvalitní fitness, kino, bowling, lázeňské centrum, několik bazénů (i se skluzavkami), ale i klidná místa.
Nákupní možnosti najdete v menším množství v okolí, do Kemeru je to 25 km.
Hotel navštěvují především rodiny a páry středního věku. S jeho službami jsou spokojeni, oceňují široké možnosti zábavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>