RIXOS PREMIUM DE LUXE

Jedná se o luxusní hotel se službami na vysoké úrovni umístěný v krásném prostředí. Ubytování nabízí v pěkných pokojích, na detailech je však znát opotřebení vybavení. V během zimy 2013/2014 by měla začít postupná renovace. Všechny prostory jsou však udržovány ve výborné čistotě. Zaměstnanci jsou velmi milí a ochotní.
Se stravou nemají hosté nejmenší problém, nabídka je neskutečně pestrá. Pouze při plné obsazenosti hotelu se může stát, že restaurace je přeplněná. Rezervační systém pro a la carte restaurace je také zvláštní – automat, fungující od osmi hodin ráno, rezervuje se dva dny dopředu a v 8:15 už je vše obsazeno. Nezbývá než si ráno stoupnout do fronty, to je ale asi jediné malé mínus hotelu.
Pláž je prostorná a dlouhá, vždy se na ní dá najít volné lehátko a slunečník a člověk tu má díky velikosti pláže i soukromí.
O zábavu je v hotelu dobře postaráno, najdete tu jak organizovanou zábavu, tak bezpočet sportovních možností a nezvyklých atrakcí. Třeba obrovský vodní park vybudovaný ve stylu historické Troji, řeku skrz celý areál, delfinárium s delfíny a velrybami a možností si s nimi zaplavat, kino… opravdu se tu nikdo nenudí a pokud chce člověk jen o samotě odpočívat, najde si své místo, areál je opravdu rozlehlý.
Součástí hotelu je největší hotelové obchodní centrum v Turecku.
Celkově je pobyt zde vhodný pro všechny povahy klientů a i ti nejnáročnější budou plně spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>