RIXOS BAB AL BAHR

Nedávno otevřený resort se nachází na uměle vytvořeném ostrově Al Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah. Tvoří jej několik budov postavených ve tvaru pyramid. Pokoje jsou moderně vybavené a personál ochotný.
Stravování je poskytováno v programu ultra all inclusive. Jídlo i pití je dostupné v podstatě 24 hodin denně. Využívat jej je možné v hlavní bufetové restauraci a ve všech a la carte restauracích, kam je ovšem třeba předchozí rezervace. Doporučuje se je provést co nejdříve, protože je o ně velký zájem. Pokrmy jsou chutné a nabídka rozmanitá.
Písečná pláž leží v zálivu, takže zde nečekejte vlny. Moře bývá hodně přehřáté, někdy se objevují medúzy. Lehátka a slunečníky zdarma.
V hotelu je možné sportovní vyžití i zábava s animačním týmem. Ten hodnotí hosté rozdílně, někoho baví, někoho vůbec. Pro děti i náctileté jsou tu speciální programy. Bazén je podle mnohých příliš malý pro všechny hosty.
V blízkém okolí nejsou možnosti nakupování nebo jít někam na procházku. Centrum Ras al Khaimah leží asi 25 kilometrů daleko.
Hotel je nový, proto místy není servis stoprocentní, ale zlepšují se. Vhodný je pro klidnou dovolenou na pláži pro páry i rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>