RIU IMPERIAL MARHABA

Luxusní hotel leží přímo na pláži nedaleko přístavu Port El Kantaoui. Jeho pokoje jsou velké, moderně vybavené a ve velmi dobrém stavu. Úklid je naprosto bezproblémový, všichni zaměstnanci jsou milí a ochotní. Několikrát za pobyt se hostů ptají, zda je vše v pořádku.
Strava je velmi rozmanitá a chutná, každý si něco vybere a všichni chválí. Kvalitní jsou i nápoje. Prostředí restaurace je čisté, u mužů se večer vyžadují dlouhé kalhoty.
Pláž stejně jako moře je čistá, pokud připlavou chaluhy, zaměstnanci je uklidí. Lehátka a slunečníky v dostatečném počtu. O zábavu se stará animační tým, který nikoho nenutí a je spíše klidnější. Večer se koná vždy představení, pro děti je tu dětský klub. V okolí se nacházejí obchůdky se suvenýry i s potravinami a restaurace. Do přístavu se dá dojít podél pláže za cca 40 minut. V hotelu je k dispozici wifi připojení zdarma i na pokojích, není však nejrychlejší.
Hotel je vhodný spíše pro hosty hledající klid a kvalitní služby, pro rodiny s dětmi tu bude asi málo zábavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>