RIU GAROPA

Resort se skládá ze dvou hotelů – Riu Garopa a Riu Funana a nachází se v jižní části ostrova Sal ve vzdálenosti 3 kilometry od města Santa Maria. Hosté mohou využívat služeb a prostor obou částí. Disponuje pěknými pokoji s moderním vybavením rozmístěnými ve vilkách v zahradě. Personál je ochotný a vstřícný.
Strava all inclusive se podává formou bufetu. Nabídka je dostatečně rozmanitá, chutná a kvalitativně jí není co vytknout. Na výběr je z několika restaurací, večeře v tematických je nutné si zarezervovat.
Pěkná, prostorná pláž se světlým pískem se nachází před hotelem, lehátka a slunečníky v dostatečném počtu a zdarma. Téměř neustále zde vane vítr, který bývá silnější.
O zábavu se během dne i večer stará animační tým, jeho programy nikoho neruší. Večer probíhají různá představení nebo hraje živá hudba, čas je možné trávit v nočním klubu. Najdete tu též dostatek možností sportovního vyžití, v moři se dá surfovat.
Nákupní možnosti v hotelu nebo ve městě Santa Maria, do kterého se dá dojít i pěšky delší procházkou. Výlety je vhodné rezervovat přes místní poskytovatele. Wifi a internet za poplatek.
Hotel nabízí kvalitní služby a je vhodný pro strávení klidné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>