RIU EL MANSOUR

Hotel se nachází u pláže v letovisku Mahdia a tvoří jej hlavní budova a bungalovy rozmístěné v zahradě. Pokoje jsou útulně zařízené, čisté a prostorné. Zaměstnanci se chovají mile a rádi pomohou.
Stravování probíhá formou all inclusive. Nabídka je rozmanitá a chutná. Kromě hlavní restaurace tu mají dvě a la carte, italskou a tuniskou. Jejich návštěva je možná po předchozí rezervaci. V hlavní restauraci máte po celou dobu stejný stůl a čas večeře, takže se nemusí čekat.
Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem leží před hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma. Hlídá ji security služba, která na ni nepouští dotěrné obchodníky.
Během dne probíhají animační programy, večer se pořádají představení. Možné je sportovní vyžití jako tenis, fitness nebo volejbal. Součástí hotelu je i wellness centrum.
Do centra Mahdie se starou medinou je to 3,5 km, nákupní možnosti najdete po jednom kilometru.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou u pěkného moře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>