RIADH PALMS

Velký, starší hotel ležící v centru Sousse u písečné pláže. Část pokojů prošla rekonstrukcí, takže některé jsou modernější a některé poněkud zašlé, ale všechny čisté, i když někteří si vždy najdou něco co by se dalo vylepšit. Personál je milý a ochotný a vděčný za každé dýško.
Se stravou jsou v naprosté většině hosté spokojeni, bohatý výběr masa, ryb, mořských plodů, příloh, místních pokrmů… vzhledem k velikosti hotelu a počtu hostů se někdy tvoří fronty a čeká se déle na nápoje atd. Také výtahy jsou jsou plně vytížené a člověk musí počítat s čekáním.
Pláž je čistá a pěkná, některá lehátka jsou v horším stavu. Nabídka zábavy od animačního týmu i různých sportovních aktivit je bohatá a každý si něco najde. Přímo před hotelem můžete vyjít na promenádu, po ní pokračovat procházkou až do starého centra Sousse nebo si cestou nakoupit a někde se zastavit a užívat si noční zábavy. Nejvyšším bodem Sousse byla pevnost Kasbah s 30ti metrovým majákem, v jejichž prostorách je dnes archeologické muzeum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>