RESORT ADAARAN MEEDHUPPARU

Resort leží na atolu Raa. Nabízí tři typy ubytování – Beach vila, Ayurveda vila a Water vila. Všechny jsou čisté a dobře vybavené. Ayurveda vily leží u lázeňského centra, Water vily mají na terase vlastní jacuzzi. Personál je milý a vstřícný.
Strava je pestrá, připravují se pokrmy různých kuchyní. Na své si přijdou i vegetariáni a milovníci ryb a mořských plodů.
Pláž se táhne podél celého ostrova, na jihu ostrova je ohraničena bariérou zabraňující vymývání písku zpět do moře. Jsou tu vystavěna dvě mola. Kolem ostrova najdete místa vhodná ke šnorchlování a potápění a pozorování podmořského života.
Probíhají zde animační programy, nabízí se možnosti sportovního vyžití na hotelu nebo vodních sportů. Večer se koná krmení rejnoků a ostatní mořské fauny z mola. Nabízí se také několik výletů, podle hostů jsou však předražené a ne moc zajímavé.
Resort navštěvují hosté všech věkových kategorií, oblíbený je u ruských hostů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>