RELAX

Hotel se nachází v klidné části letoviska Kolymbia a skládá se z několika budov rozmístěných v zahradě. Disponuje jednoduše a útulně zařízenými pokoji s menšími koupelnami, personál je milý a ochotný.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka naprosté většině hostů přijde dostatečně pestrá a chutná. Připravuje se jak mezinárodní, tak místní kuchyně.
U hotelu najdete tři pláže, jedna z nich je menší, písčitá a nachází se u ní malý přístav, dvě větší jsou písčito-oblázkové. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Hotel nepořádá animační programy a hosté to vítají. Každou neděli se koná řecký večer s živou hudbou a s představením místního folkloru.
Taverny a obchody najdete téměř za hotelem. Stejně tak i autobusovou zastávku, ze které se můžete dostat do dalších letovisek.
Hotel je vhodný především pro páry, které chtějí spojit cestování po ostrově s koupáním a uvítají blízkost živého centra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>