REEF OASIS BEACH RESORT/REEF OASIS SENSES RESORT

Rozsáhlý komplex tvoří dva hotely – Reef Oasis Beach a Reef Oasis Senses, přičemž Beach leží blíže k pláži a Senses dále od pláže, zato má však luxusnější pokoje. Zaměstnanci se snaží být užiteční, některým návštěvníkům ale připadají neochotní.
Se stravou jsou hosté většinou spokojeni, některým výběr časem zevšedněl a uvítali by obměnu. Zmiňují, že obdrželi pouze jednu půllitrovou lahev vody při příjezdu a do té si museli během dalšího pobytu stáčet vodu z barelů.
Pláž je písčitá a čistá, lehátek dostatek. V moři se nachází jeden z nejkrásnějších útesů v oblasti, jeho prozkoumání byste si zajisté neměli nechat ujít.
Dále hotel nabízí standardní možnosti trávení volného času, pro ubytované v části Senses je nabídka o nějaké služby zdarma rozšířená. Tým animátorů hostům připadá poněkud hlučný a neprofesionální.
Před hotelem se nachází ulička s obchody a diskotékou. Celkově jsou hosté s pobytem na hotelu spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>