RAMLA BAY

Hotel se nachází na klidném místě na severu ostrova v zátoce. Disponuje pokoji se starším nábytkem, některé jsou zrekonstruované. Někdo si úklid chválí, jiní jej považují za nedostatečný. Převládá spíše spokojenost. Personál je milý, pracuje tam několik Slováků.
Na stravu se názory také dost liší, některým vyhovuje, jiným už tolik ne. Na výběr je několik programů, hosté doporučují all inclusive, protože v blízkém okolí moc možností kam se jít najíst není. Terasa, na které se večeří, je nekuřácká a je z ní výhled na západ slunce.
Hotel vlastní malou pláž, na které je vždy dostatek lehátek. Vstup do moře je velmi pozvolný, na dně se nacházejí kameny, tak je i nepříjemný. Pro přímý vstup je tu žebřík. Z pláže je také krásný výhled na ostrovy Gozo a Comino a za nimi zapadající slunce.
Přes den probíhá animační program (taktéž částečně Slováci), večer většinou vystupuje živá kapela. Dětské hřiště je zařízeno novým vybavením. Sportovní vyžití se zde také najde. Hotel nabízí výlety lodí na ostrov Gozo, u vedlejšího hotelu Riviera je možnost zarezervovat si potápěčské výlety. Výhodné je pohybovat se po ostrově autobusy, celodenní lístek stojí 2,60 € a zastávka je 5 minut od hotelu.
Vzhledem k poloze mimo centrum je ubytování zde vhodné spíše pro lidi hledající odpočinek. Pro ty, kdo rádi noční zábavu, to nebude to pravé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>