RAMADA LIBERTY RESORT

Hotel se nachází cca 10 km od Sousse a 8 km od centra Monastiru. Ubytování nabízí v prostorných pokojích s běžným vybavením, v některých koupelnách se najdou nějaké nedostatky. Personál je milý většinou až po obdržení bakšiše.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Nabídka by podle hostů mohla být pestřejší a rozmanitější. Vyskytují se stížnosti na tvrdý chléb nebo housky, jídlo bývá někdy jen vlažné. Vždy se ale dá něco chutného najít. Nápoje bývají moc sladké.
Pláž leží asi 150 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Stává se, že jsou pláž i moře znečištěny mořskou trávou a řasami, které sem přinese proudění.
Hotel pořádá animační programy. Kromě nich nabízí i klasické možnosti sportovního vyžití, saunu nebo masáže. Pro děti je tu dětské hřiště, jehož vybavení však už není nejnovější a zčásti je defektní.
V areálu je jen jeden malý obchod. Další možnosti nakupování nebo restaurace jsou dostupné pouze taxíky.
Hotel je vhodný pro méně náročné cestovatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>