RADISSON BLU TALA BAY RESORT

Resort leží v nově vybudovaném malém středisku Tala Bay, které bylo vystavěno 15 kilometrů od Aqaby. Jedná se o rozlehlý resort, který leží přímo na pláži. Hosty ubytovává v pěkných pokojích, na některých se mohou vyskytnout menší nedostatky jako hůře se dovírající dveře nebo špatný odtok odpadu v koupelně. Zaměstnanci se chovají mile.
V ceně je snídaně formou bufetu, nabídka hostům vyhovuje. Možnost dokoupení večeří, které se podávají taktéž ve formě bufetu. Většině hostů, kteří večeře vyzkoušeli, chutnalo. Někteří postrádali více ryb a mořských plodů a místní kuchyně obecně.
Pláž se nachází přímo před hotelem a lehátka a slunečníky mají hosté zdarma. Velkou výhodou je, že se zde nachází útes, u kterého můžete šnorchlovat a potápět se. Vhodná je obuv do vody.
Podle mnohých hraje v prostorách hotelu po celý den hlasitá hudba, což ruší především ty, co přijeli za odpočinkem. Také sem jezdí mnoho rodin s malými dětmi. Hotel je vybaven fitness centrem, několika bazény a wellness centrem.
Do města Aqaba vypravuje hotel zdarma shuttle. Přímo v Tala Bay se toho moc podniknout nedá.
Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou nebo jako přechodné ubytování během poznávacích cest. Pro odpočinkovou dovolenou přijde hostům příliš hlučný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>