RADISSON BLU SHARM RESORT

Hotelový resort je umístěn v zajímavě členěné zahradě přímo u pláže. Svým hostům nabízí ubytování v prostorných, dobře vybavených pokojích. Péče o celý areál a jeho čistota je ukázková. Personál je snaživý a velmi ochotný.
Strava hostům chutná, někteří by uvítali větší výběr. Odpolední snack hodnotí jako nejslabší část celého AI programu.
Prostorná pláž je písčitá, vstup do moře je kvůli korálovému podloží umožněn pouze přes molo. Za ním se skrývá několik desítek metrů hluboká propast, koupání je vhodné pouze pro dobré plavce. Často se stává, že je kvůli vlnám v odpoledních hodinách vyvěšena červená vlajka a vstup do moře tak není pro zvýšené nebezpečí povolen.
O zábavu se stará animační tým, k dispozici jsou dále běžné volnočasové aktivity. Člověk však zde najde i místa, kde nebude ničím a nikým rušen. Nákupní možnosti před hotelem.
Dovolená zde je vhodná spíše pro ty, kterým nevadí značně omezené využití moře – malé děti se na pláži také budou nejspíš nudit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>