RADISSON BLU RESORT

Hotel se nachází přímo na písečné pláži. Své hosty ubytovává ve velkých pokojích bez balkonu. Většina z nich má alespoň částečný výhled na moře. Okna nelze otevřít. Personál je milý a vstřícný.
Stravu si hosté chválí, je rozmanitá, chutná a každý si vybere. Restaurace se nachází v suterénu a je útulně zařízena, příjemnou atmosféru navozuje vodopád, fontány a rybičky. Při zakoupení polopenze je v ceně Cola, Fanta, Sprite a voda. Alkohol se v hotelu nepodává, ale můžete si svůj donést na pokoj.
Hotelová pláž je čistá, člověk může ležet ve stínu palem. Animační tým na hotelu není. Do Dubaje vypravuje hotel několikrát denně zdarma shuttle, jízda trvá cca půl hodiny. Shuttle je možné využít též pro dopravu do centra letoviska Sharjah. V blízkosti hotelu se nachází také obchodní přístav, některé hosty ruší hluk, který z něj vychází. Wifi připojení k dispozici zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>