RADISSON BLU GOLDEN SANDS

Poměrně nový luxusní resort se nachází na útesu u jedné z mála písečných pláží na Maltě – Golden Beach. Skládá se ze čtyř budov. Pokoje jsou pěkně zařízené a vybavené vším potřebným. Hosté doporučují výhled na moře – pokoje zde jsou klidnější. Zaměstnanci se snaží.
Stravování v ceně je snídaně, je možné dokoupit večeře. Na výběr je ze tří restaurací. Nabídka je poměrně rozmanitá, ceny vyšší. Chuťově vyhovuje různě, hosté od takto luxusního hotelu očekávali více.
Na písečnou pláž se schází po schodech nebo sjíždí výtahem. Lehátka a slunečníky zdarma. Nedaleko najdete další dvě písčité zátoky.
V hlavní sezoně se pořádají animační programy a večerní představení. Hosté mají možnost využít posilovnu a další sportovní zařízení nebo lázeňské centrum. Vykoupat se můžete ve venkovních i v krytém bazénu.
Obchůdek s nejnutnějšími věcmi najdete přímo v resortu. Autobusová zastávka leží nedaleko.
Hotel má dobrou polohu u pěkné pláže a je jedním z nejluxusnějších na ostrově.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>