QUINTA SPLENDIDA

Hotel leží ve velmi rozlehlé botanické zahradě ve vesničce Canico, asi kilometr od pláže. Pokoje má rozmístěny v několika nízkých budovách. K dispozici jsou jak standardní pokoje, tak studia a apartmány, které mají kuchyňský kout. Všechny jsou prostorné, čisté a vkusně zařízené. Personál se chová přátelsky a rád poradí.
V oblasti stravování nabízí snídaně nebo polopenzi. S kvalitou pokrmů a rozmanitostí jsou hosté spokojeni. Mají tu dvě hlavní a jednu a la carte restauraci (thajskou).
Malá kamenitá pláž leží ve vzdálenosti cca kilometr. Koupání v hotelu je možné v pěkném bazénu. Ze zahrady je výhled na oceán.
V hotelu najdete mnoho způsobů trávení volného času, především pro milovníky přírody roste ve zdejší zahradě více než 1000 druhů rostlin. Hotel pořádá prohlídky s odborným výkladem. Dále tu najdete nové lázeňské centrum, které nabízí zajímavé procedury všeho druhu. Najdete tu i bar se zdravou výživou. K dispozici je fitness. Večer se pořádají hudební a folklorní vystoupení.
V okolí najdete obchody i restaurace a bary. U hotelu je autobusová zastávka, ze které můžete dojet do hlavního města Funchalu. Tam hotel též vypravuje autobusy zdarma. Golfové hřiště je vzdáleno 15 minut jízdy automobilem.
Hotel si hosté oblíbili především pro jeho klidnou atmosféru a krásné prostředí a mnozí se do něj rádi vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>